Sporten & Bewegen•

Terugblik: een geslaagde Nationale Sportweek

De Nationale Sportweek zit erop en we kijken terug op een mooie en actieve week. Een week vol beweging, plezier en ontmoeting, waarin veel inwoners op verschillende manieren in beweging zijn gekomen.

We trapten de Nationale Sportweek af met de 10@10 Challenge bij basisschool de Speulderbrink, samen met wethouder Sport Erik van der Weide. Een sportieve start van een week waarin bewegen centraal stond!

Van het Sport- en Spelcircus in de wijk, Klankbeleving en SportMix XXL tot een te gek Peuter- en Kleuter Beweegfestijn. Er was voor jong en oud volop gelegenheid om mee te doen, nieuwe activiteiten te ontdekken en samen plezier te maken.

Ook waren we aanwezig bij verschillende zorggroepen, waaronder De IJsvogel, Arcade, Kroondomein en Amaniet, om leuke en passende beweeglessen te geven. Daarnaast waren we bij ’s Heeren Loo actief met onze circusactiviteiten. Mooi om ook daar samen in beweging te komen en plezier te beleven. 

Afbeelding

7dagenwaterchallenge

Tijdens de Nationale Sportweek is ook de 7dagenwaterchallenge gestart. We brachten een bezoek aan Christelijk College Groevenbeek en inmiddels doen ontzettend veel mensen mee. Wat mooi om te zien hoeveel enthousiasme er is voor deze uitdaging! Iedereen die meedoet: zet ’m op!

Nieuwe sporten ontdekken

Verschillende sportverenigingen openden tijdens de Nationale Sportweek hun deuren voor gratis proeflessen en trainingen. Inwoners kregen zo de kans om eens iets nieuws uit te proberen en misschien wel hun nieuwe favoriete sport te ontdekken.

Daarnaast introduceerden we Japanese Walking: een mooie, laagdrempelige manier om samen actief bezig te zijn. Wil je hier ook na de Nationale Sportweek mee kennismaken? Je kunt iedere maandagochtend meedoen. Aanmelden kan via buurtsportcoaches@interactie-ermelo.nl.

Afbeelding

Aquasport

Ook bij onze aquasportactiviteiten mochten we deze week veel nieuwe deelnemers verwelkomen. Binnenkort verloten we de aquasport 12-badenkaart onder de deelnemers.

Samen in beweging

Kortom: een week om met een grote glimlach op terug te kijken. We zijn ontzettend blij met iedereen die heeft meegedaan en deze Nationale Sportweek samen met ons zo actief en gezellig heeft gemaakt.

Bedankt aan iedereen die heeft meegedaan, bewogen en plezier heeft gemaakt!

Op naar nog heel veel mooie beweegmomenten!

Afbeelding